Nasz kurs ukończyło już prawie 1000 osób. A oto ich opinie:

Serdecznie polecam skorzystanie z kursu w centrum kształcenia ,,AGAT". Nauka jest szybka i przyjemna, kontakt jest również szybki i konkretny. Wykłady są tak przyjemne, że aż chce się ich słuchać Myślę, że jeśli będę miała przyjemność zrobić jeszcze jakiś kurs to tylko tutaj ! Gorąco polecam
Barbara
Szczerze polecam naukę w Centrum Kształcenia ''Agat'', wykładów można słuchać w dowolnym momencie, a także do nich wracać, w razie wątpliwości wykładowcy odpowiadają na wszelkie pytania, więc naukę można pogodzić z innymi zajęciami, tematy są nie tylko omawiane, slajdy zawierają również informacje ułatwiające robienie notatek i to duży plus. Szczególne podziękowania dla Pana Koordynatora który zawsze wysłuchał i odpowiadał na wszelkie pytania i przede wszystkim dla Pani Kierownik z którą współpraca odbyła się na najwyższym poziomie.
Patrycja
Z całego serca polecam centrum kształcenia AGAT. Kurs bardzo łatwy w obsłudze wykłady odsłuchać można w dowolnym czasie i gdziekolwiek jesteśmy. Kontakt z wykładowcami i sekretariatem bardzo dobry udzielają odpowiedzi na każde pytanie które nas nurtuje. Szczerze zachęcam i polecam.
Sylwia
Witam serdecznie, bardzo pragnę podziękować za szybkie działania wspierające moją całą naukę. Cały proces kursu przebiegał znakomicie, wszystkie tematy są przekazywane jasno i zrozumiale dzięki którym poznałam szeroką wiedze na temat pracy jako opiekun w żłobku. Dziękuję również za okazaną przez Państwa życzliwość i troskę.
Dorota
Państwa kurs jest niezwykle bogatą formą szkolenia. Zawiera obszerne I bardzo interesujące materiały edukacyjne odnośnie kompleksowej opieki nad najmłodszymi dziećmi. Wykłady są prowadzone profesjonalnie i czytelnie. Zakres wiedzy wykładowców nie pozostawia wątpliwości, że kurs przygotowany jest bardzo dokładnie i odpowiedzialnie. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że dzięki ukończonemu szkoleniu jestem dobrze przygotowana do pracy z dziećmi. Serdecznie polecam centrum szkoleniowe Agat
Sylwia
Świetny kurs, rzetelnie przygotowane i przeprowadzone wykłady. Ogrom wiedzy, którą zdobywa sie bez wychodzenia z domu. Szybki, bezproblemowy kontakt z wykładowcami. No i to Ty decydujesz kiedy chcesz sie uczyć i w jakim czasie ukończysz kurs Gorąco polecam! Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
Olga
Z czystym sumieniem mogę polecić wykonanie kursu za Państwa pośrednictwem. Nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość odtwarzania ich o dowolnej porze jest świetnym rozwiązaniem. W przypadku wątpliwości zawsze otrzymywałam błyskawiczne wyjaśnienie i ewentualna pomoc. Każda praca została sprawdzona i oceniona w wyznaczonym terminie. Po odbyciu praktyk i przeslaniu niezbędnej dokumentacji po 2 dniach oryginał potwierdzający ukończeniu kursu dostarczył mi listonosz. Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc.
Ewa
Kurs na opiekunkę w żłobku był dla mnie czystą przyjemnością. Poruszane w czasie wykładów zagadnienia były przedstawione w sposób jasny i przejrzysty, słuchało się ich naprawdę przyjemnie. Kontakt mailowy był naprawdę szybki. Na odpowiedz od wykładowców nie trzeba było długo czekać i były one zawsze jasne, zwięzłe i pełne życzliwości. Z czystym sumieniem będę polecać ten kurs swoim znajomym."
Wiktoria
Z całego serca polecam szkolenia, które są organizowane przez tą firmę. Bardzo sprawny i szybki kontakt z prowadzącymi, wszystko rzetelnie wytłumaczone. Dziękuje za ogrom wiedzy, jaki tutaj uzyskałam. Będę Państwa serdecznie polecać. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Izabela
Z ogromną przyjemnością polecam każdemu przyszłemu opiekunowi kursy prowadzone przez Centrum Kształcenia "AGAT". Firma jest bardzo profesjonalna, uczciwa, a kontakt z kierownikiem kursu, Panią Małgorzatą Silny jest błyskawiczny, a ona sama udziela wyczerpujących odpowiedzi i informacji o kursie. Materiały do kursu przygotowane są w sposób zrozumiały, solidny, a wykładowcy dają z siebie wszystko, abyśmy swoją przyszłą pracę wykonywali z należytą starannością i byli do niej przygotowani w sposób teoretyczny. Materiały te pozwoliły mi na zdobycie wiedzy, którą z pewnością wykorzystam w praktyce. Z pełną odpowiedzialnością polecam to Centrum Kształcenia.
Katarzyna
Oczywiście polecam kurs w 100%. Wszystko na najwyższym poziomie.Wykłady przekazywane w jasny,zrozumiały sposób.Dużym plusem jest to,że można odsłuchiwać je w dogodnym dla każdego czasie.Super sprawa bez wychodzenia z domu. POLECAM!!!!!!
Martyna
Z całego serca Państwu dziękuję. To dla mnie nowa sytuacja, do tej pory w żłobku wystarczające było to, że jestem, w prawdzie mocno dojrzałą, ale tak zadecydowało życie, studentką pedagogiki. Obecnie wymagany jest kurs. Studia pokrywają się z kursem, a ja bardzo uczciwie i solidnie podchodzę do wszystkich egzaminów, więc miałam ułatwioną sytuację. Święta spędziłam na odsłuchaniu wykładów i poważne podeszłam do testów i prac zaliczeniowych. Praca z dziećmi to to co potrafię i kocham najbardziej, a dzięki Państwu nie muszę z tego rezygnować do czasu ukończenia studiów. Dziękuję również za wspaniały kontakt z Państwem. Cieszę się, że to Państwa szkolenia wybrałam.
Katarzyna
Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam go wszystkim. Wykłady bardzo ciekawe, interesujące, przekazane w jasny i zrozumiały dla wszystkich sposób. Bardzo szybki kontakt z Panią Małgosią - kierownikiem kursu oraz wykładowcami. Serdecznie dziękuje za współpracę. Pozdrawiam,
Renata
Ukończyłam KURS NIANIA z Centrum Kształcenia "Agat". Mogłam to robić w czasie, który mi odpowiadał i odsłuchiwać wykłady tyle razy ile potrzebowałam. Kurs rozszerza wiedzę na temat rozwoju i potrzeb małego dziecka jak i pozwala uporządkować tę wiedzę, którą się już ma. Można tu znaleźć ciekawe propozycje zabaw i nauczyć się samemu tworzyć zajęcia wykorzystując różne metody aktywizacji dzieci i bardziej świadomie stymulować ich rozwój.
Anna
Jestem zadowolona z kursu oraz kontaktu z wykładowcami. Kurs jest bardzo ciekawy, przekazuje cenną wiedzę na temat opieki nad dziećmi. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu. Kurs odbył się bez żadnego stresu. Szczególnie chciałam podziękować Pani, Pani Małgorzato za to, że tak sprawnie i szybko udzielała mi Pani odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz wykładowcą, którzy bardzo sprawnie sprawdzali moje prace zaliczeniowe oraz udzielali odpowiedzi. Z całego serca dziękuję. Na pewno będę Was polecać!
Maria
Kurs poleciła mi zadowolnona absolwentka. Ja również jestem bardzo zadowolona z wyboru Państwa kursu. Same treści bardzo merytoryczne, pomocne i w dodatku szalenie przystępne dla mnie jako kursantki. Wiele szczegółów, pomysłów i praktycznych wskazówek, które będą pomocne w pracy z dziećmi. Forma on- line kursu była bardzo wygodna. Kontakt z wykładowcami i organizatorami- rewelacyjny, naprawdę czułam że można na wszystkich polegać. Zaangażowanie z Państwa strony- iście pedagogiczne i to cenię najbardziej. Dziękuję za czas wspólnie spędzony i życzę wielu sukcesów. Polecam dalej, naprawdę warto!
Katarzyna
Jestem bardzo zadowolona z takiej formy kursu, bez wychodzenia z domu można przyswoić wiedzę, tematy interesujące i wyczerpujące, ważne jest to że można ponownie wracać do przerabianego materiału. Organizator kursu zadbał o każdy szczegół także nie musiałam kontaktować się z nim. Kurs udało mi się ukończyć w niecały miesiąc (podczas praktyk w żłobku już w pierwszy dzień otrzymałam ofertę pracy i stąd moja motywacja). Dziękuję z współpracę i polecam zainteresowanym Państwa usługi.
Marzena
Polecam każdemu kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, dzięki indywidualnemu podejściu można słuchać wykładów o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko ma się na to czas, dodatkowo wykłady są prowadzone w ciekawej formie. Pracę zaliczeniowe nie są trudne, a prowadzący zajęcia są bardzo pomocni. Kierowniczka kursu pomaga aby wszystkie formalności były dopełnione na czas. Polecam każdemu, ja jestem bardzo zadowolona
Olga
Bardzo serdecznie dziękuję za zaświadczenie . Uważam że Państwa kurs jest zorganizowany na najwyższym poziomie, napewno będę polecać go innym. Ja już chwilę pracuje w żłobku ,więc częśc informacji nie była dla mnie nowością, z kolei druga część pozwoliła spojrzeć mi na dzieciaki z trochę innej perspektywy , za co jestem wdzięczna.
Marzena
Szkolenia dla opiekuna w żłobku/klubie dziecięcym oceniam naprawdę pozytywnie. Mając ograniczony czas, a dodatkowo dwójkę wspaniałych brzdąców obok siebie, mogłam zrealizować swój cel. Bardzo wygodna forma odbycia szkolenia bez wychodzenia z domu dla każdego, kto chce się realizować. Kontakt z kierownikiem był natychmiastowy. Wykłady są obszerne, precyzyjne. W moim przypadku, zaświadczenie o ukończeniu kursu otrzymałam bardzo szybko. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy wahają się podjąć nauczanie metodą e-lerning.
Aneta
Polecam bardzo gorąco Centrum Kształcenia "Agat". Nauka idealna dla osób chcących podnieść szybko i wygodnie swoje kwalifikacje, bez wychodzenia z domu. W dogodnym dla siebie czasie, bez zbędnego stresu można poszerzyć swoją wiedzę i uzyskać wymagane do pracy dokumenty. Szybki i dobry kontakt z wykładowcami i ogromne wsparcie od Pani Małgosi. Jeszcze raz polecam i dziękuję!
Jolanta
Bardzo dziękuję za możliwość odbycia za państwa pośrednictwem kursu dla opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Szkoleniowcy bardzo kompetentni, wykłady przeprowadzone w prosty, zrozumiały sposób.Pani kierownik Małgosia przesympatyczna, chętnie i szybko odpowiadała na nurtujące mnie pytania. Jestem bardzo zadowolona. Już w trakcie kursu po praktykach otrzymałam etat na stanowisku opiekuna w żłobku 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂
Karolina
Bardzo dziękuje za przesłanie w bardzo szybkim tempie zaświadczenia o ukończeniu kursu. Bardzo cieszę się, że udało mi się ukończyć go w Państwa placówce. Wykłady są przystępne, proste i bardzo dobrze nagrane. Bardzo miło się je słucha i ogląda. Kadra jest wykwalifikowana i zawsze jest z nią bardzo dobry i szybki kontakt. Nie ma też dodatkowych opłat co również jest dużym plusem. Kurs możemy realizować w swoim tempie i od nas zależy kiedy go ukończymy. Na pewno będę Państwa kurs polecać innym osobom. Bardzo dziękuje
Agnieszka
Bardzo dziękuję za wszystko, a szczególnie za dobre wieści :),za miłą ,szybką i kompetentną obsługą. Dzięki Państwa Kursie szybciej osiągnęłam wymarzoną pracę . Jestem bardzo zadowolona z kursu i uważam ,że warto zainwestować w siebie ,a z Państwa Kursem jest szybko ,miło ,ciekawie ,kompetentnie. Poleciłam już Kurs koleżankom z którymi chodziłam do szkoły policealnej opiekunka dziecięca, żeby nie marnowały czasu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowa i miłą obsługę.
Małgorzata
Jestem bardzo zadowolona,że zdecydowałam się na kurs zorganizowany przez Centrum Kształcenia "AGAT". Korzystałam z wykładów, gdy tylko miałam czas, bez wychodzenia z domu. Nie musiałam zmieniać swojego planu dnia z powodu wyjazdu na wykłady. Jest to duże udogodnienie dla osób pracujących i wychowujących dzieci.
Basia

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiązuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadam w ciągu 24 godzin