Nasz kurs ukończyło już prawie 1000 osób. A oto ich opinie:

Serdecznie polecam skorzystanie z kursu w centrum kształcenia ,,AGAT". Nauka jest szybka i przyjemna, kontakt jest również szybki i konkretny. Wykłady są tak przyjemne, że aż chce się ich słuchać Myślę, że jeśli będę miała przyjemność zrobić jeszcze jakiś kurs to tylko tutaj ! Gorąco polecam.
Barbara
Szczerze polecam naukę w Centrum Kształcenia ''Agat'', wykładów można słuchać w dowolnym momencie, a także do nich wracać, w razie wątpliwości wykładowcy odpowiadają na wszelkie pytania, więc naukę można pogodzić z innymi zajęciami, tematy są nie tylko omawiane, slajdy zawierają również informacje ułatwiające robienie notatek i to duży plus. Szczególne podziękowania dla Pana Koordynatora, który zawsze wysłuchał i odpowiadał na wszelkie pytania i przede wszystkim dla Pani Kierownik, z którą współpraca odbyła się na najwyższym poziomie.
Patrycja
Z całego serca polecam centrum kształcenia AGAT. Kurs bardzo łatwy w obsłudze wykłady odsłuchać można w dowolnym czasie i gdziekolwiek jesteśmy. Kontakt z wykładowcami i sekretariatem bardzo dobry udzielają odpowiedzi na każde pytanie, które nas nurtuje. Szczerze zachęcam i polecam.
Sylwia
Witam serdecznie, bardzo pragnę podziękować za szybkie działania wspierające moją całą naukę. Cały proces kursu przebiegał znakomicie, wszystkie tematy są przekazywane jasno i zrozumiale dzięki którym poznałam szeroką wiedzę na temat pracy jako opiekun w żłobku. Dziękuję również za okazaną przez Państwa życzliwość i troskę.
Dorota
Państwa kurs jest niezwykle bogatą formą szkolenia. Zawiera obszerne I bardzo interesujące materiały edukacyjne odnośnie kompleksowej opieki nad najmłodszymi dziećmi. Wykłady są prowadzone profesjonalnie i czytelnie. Zakres wiedzy wykładowców nie pozostawia wątpliwości, że kurs przygotowany jest bardzo dokładnie i odpowiedzialnie. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że dzięki ukończonemu szkoleniu jestem dobrze przygotowana do pracy z dziećmi. Serdecznie polecam centrum szkoleniowe Agat
Sylwia
Świetny kurs, rzetelnie przygotowane i przeprowadzone wykłady. Ogrom wiedzy, którą zdobywa się bez wychodzenia z domu. Szybki, bezproblemowy kontakt z wykładowcami. No i to Ty decydujesz, kiedy chcesz się uczyć i w jakim czasie ukończysz kurs. Gorąco polecam! Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
Olga
Z czystym sumieniem mogę polecić wykonanie kursu za Państwa pośrednictwem. Nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość odtwarzania ich o dowolnej porze jest świetnym rozwiązaniem. W przypadku wątpliwości zawsze otrzymywałam błyskawiczne wyjaśnienie i ewentualna pomoc. Każda praca została sprawdzona i oceniona w wyznaczonym terminie. Po odbyciu praktyk i przesłaniu niezbędnej dokumentacji po 2 dniach oryginał potwierdzający ukończeniu kursu dostarczył mi listonosz. Dziękuję serdecznie za wszelką pomoc.
Ewa
Kurs na opiekunkę w żłobku był dla mnie czystą przyjemnością. Poruszane w czasie wykładów zagadnienia były przedstawione w sposób jasny i przejrzysty, słuchało się ich naprawdę przyjemnie. Kontakt mailowy był naprawdę szybki. Na odpowiedź od wykładowców nie trzeba było długo czekać i były one zawsze jasne, zwięzłe i pełne życzliwości. Z czystym sumieniem będę polecać ten kurs swoim znajomym.
Wiktoria
Z całego serca polecam szkolenia, które są organizowane przez tę firmę. Bardzo sprawny i szybki kontakt z prowadzącymi, wszystko rzetelnie wytłumaczone. Dziękuje za ogrom wiedzy, jaki tutaj uzyskałam. Będę Państwa serdecznie polecać. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Izabela
Z ogromną przyjemnością polecam każdemu przyszłemu opiekunowi kursy prowadzone przez Centrum Kształcenia "AGAT". Firma jest bardzo profesjonalna, uczciwa, a kontakt z kierownikiem kursu, Panią Małgorzatą Silny jest błyskawiczny, a ona sama udziela wyczerpujących odpowiedzi i informacji o kursie. Materiały do kursu przygotowane są w sposób zrozumiały, solidny, a wykładowcy dają z siebie wszystko, abyśmy swoją przyszłą pracę wykonywali z należytą starannością i byli do niej przygotowani w sposób teoretyczny. Materiały te pozwoliły mi na zdobycie wiedzy, którą z pewnością wykorzystam w praktyce. Z pełną odpowiedzialnością polecam to Centrum Kształcenia.
Katarzyna
Oczywiście polecam kurs w 100%. Wszystko na najwyższym poziomie.Wykłady przekazywane w jasny,zrozumiały sposób.Dużym plusem jest to,że można odsłuchiwać je w dogodnym dla każdego czasie.Super sprawa bez wychodzenia z domu. POLECAM!!!!!!
Martyna
Z całego serca Państwu dziękuję. To dla mnie nowa sytuacja, do tej pory w żłobku wystarczające było to, że jestem, w prawdzie mocno dojrzałą, ale tak zadecydowało życie, studentką pedagogiki. Obecnie wymagany jest kurs. Studia pokrywają się z kursem, a ja bardzo uczciwie i solidnie podchodzę do wszystkich egzaminów, więc miałam ułatwioną sytuację. Święta spędziłam na odsłuchaniu wykładów i poważne podeszłam do testów i prac zaliczeniowych. Praca z dziećmi to to, co potrafię i kocham najbardziej, a dzięki Państwu nie muszę z tego rezygnować do czasu ukończenia studiów. Dziękuję również za wspaniały kontakt z Państwem. Cieszę się, że to Państwa szkolenia wybrałam.
Katarzyna
Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam go wszystkim. Wykłady bardzo ciekawe, interesujące, przekazane w jasny i zrozumiały dla wszystkich sposób. Bardzo szybki kontakt z Panią Małgosią - kierownikiem kursu oraz wykładowcami. Serdecznie dziękuje za współpracę. Pozdrawiam,
Renata
Ukończyłam KURS NIANIA z Centrum Kształcenia "Agat". Mogłam to robić w czasie, który mi odpowiadał i odsłuchiwać wykłady tyle razy ile potrzebowałam. Kurs rozszerza wiedzę na temat rozwoju i potrzeb małego dziecka, jak i pozwala uporządkować tę wiedzę, którą się już ma. Można tu znaleźć ciekawe propozycje zabaw i nauczyć się samemu tworzyć zajęcia wykorzystując różne metody aktywizacji dzieci i bardziej świadomie stymulować ich rozwój.
Anna
Kurs poleciła mi zadowolona absolwentka. Ja również jestem bardzo zadowolona z wyboru Państwa kursu. Same treści bardzo merytoryczne, pomocne i w dodatku szalenie przystępne dla mnie jako kursantki. Wiele szczegółów, pomysłów i praktycznych wskazówek, które będą pomocne w pracy z dziećmi. Forma on-line kursu była bardzo wygodna. Kontakt z wykładowcami i organizatorami- rewelacyjny, naprawdę czułam, że można na wszystkich polegać. Zaangażowanie z Państwa strony- iście pedagogiczne i to cenię najbardziej. Dziękuję za czas wspólnie spędzony i życzę wielu sukcesów. Polecam dalej, naprawdę warto!
Katarzyna
Polecam każdemu kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, dzięki indywidualnemu podejściu można słuchać wykładów o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko ma się na to czas, dodatkowo wykłady są prowadzone w ciekawej formie. Pracę zaliczeniowe nie są trudne, a prowadzący zajęcia są bardzo pomocni. Kierowniczka kursu pomaga, aby wszystkie formalności były dopełnione na czas. Polecam każdemu, ja jestem bardzo zadowolona.
Olga
Bardzo serdecznie dziękuję za zaświadczenie. Uważam, że Państwa kurs jest zorganizowany na najwyższym poziomie, na pewno będę polecać go innym. Ja już chwilę pracuje w żłobku, więc część informacji nie była dla mnie nowością, z kolei druga część pozwoliła spojrzeć mi na dzieciaki z trochę innej perspektywy, za co jestem wdzięczna.
Marzena
Miałam przyjemność zrealizować Kurs na Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym w Centrum Kształcenia „Agat” w Głogowie. Z wielką radością polecam to miejsce wszystkim, którzy potrzebują doszkolić się dla siebie po prostu lub ze względu na szybkie uzupełnienie brakujących kwalifikacji. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej obsługi kursanta. Wszystkie materiały zostały przysłane na czas. Ponadto były szalenie ciekawe i rozwijające. Doskonała kadra wykładowców, dostępna literatura i możliwy kontakt z nauczycielami w trakcie trwania kursu. Centrum kształcenia „Agat” bardzo pomogło mi atrakcyjną ceną. Jest ona bardzo dobrze dostosowana do potrzeb każdego chętnego na szkolenie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną obsługę i pomoc. Z pełnym zaufaniem polecam Centrum Kształcenia Agat jako miejsce, w którym wykwalifikowana kadra idzie w parze z otwarciem na potrzeby kursanta zawsze na czas.
Magdalena
Polecam centrum kształcenia AGAT. Podczas kursu opiekuna dziennego, mogłam stale kontaktować się z wykładowcami, którzy służyli pomocą. Największą wygodą kursy na pewno jest to, że można być na wykładach i rozwiązywać testy w dogodnym dla nas czasie, szybkość ukończenia kursu zależy tylko od nas.
Aleksandra (dzienny opiekun)

W myśl Dyrektywy OMNIBUS Parlamentu Europejskiego i Rady UE informujemy, iż opinie zamieszczone na tej stronie są prawdziwe, weryfikowane, anonimowe i pochodzą wyłącznie od osób, które ukończyły nasz kurs.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi, bo nie ma lepszego świadectwa naszej fachowości niż to, które WY nam wystawiacie 🙂

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiązuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadam w ciągu 24 godzin