Dlaczego warto wybrać nasz kurs
na opiekuna w żłobku
lub klubie dziecięcym?

Bo dzięki temu możesz podjąć pracę

Do pracy z dziećmi w żłobkach czy klubach do lat 3 wymagane są stosowne uprawnienia. Jednym ze sposobów by je uzyskać, jest ukończenie kursu w formie zgodnej z wytycznymi Ministerstwa. Organizujemy te szkolenia od dawna, a grono naszych zadowolonych kursantek sprawowało i sprawuje opiekę nad tysiącami dzieci w całym kraju.

Bo dzięki temu możesz być lepszą nianią
i opiekunką

Zajmowanie się dziećmi w domu prywatnym, czyli praca w charakterze niani, może być bardziej wymagająca, niż praca w żłobku. Oczekiwania klientów rosną, rodzice chcą coraz lepszych standardów opieki, uwzględniających potrzeby dziecka i stymulujących jego rozwój. Dzięki nam poznasz techniki profesjonalnej opieki nad dziećmi – zarówno te pielęgnacyjne i higieniczne, jak i poznające rozwój poznawczy i psychospołeczny.

Bo warto znać tajniki rozwoju dziecka

Dzieci są istotami dużo bardziej skomplikowanymi, niż wielokrotnie wydaje się dorosłym. By być dobrą opiekunką czy nianią trzeba poznać sposób myślenia i rozumowania dziecka, a później dostosować się do niego. Pokażemy Ci, jak organizować czas maluszków, jak zajmować się nimi, jak sprawić, by zwykła zabawa była nauką. Nauczymy Cię także rozmawiać z dziećmi – co mówić, jak mówić (emisja głosu) i jak słuchać, co dziecko mówi do Ciebie.

Bo wiemy, czego chcesz się dowiedzieć

Organizacją kursów dla opiekunek zajmujemy się od ponad 10 lat. Dzięki temu wiemy nie tylko, jakie są wymogi Ministerstwa, ale i jakie są potrzeby naszych kursantów i ich potencjalnych pracodawców. Stawiamy na taki format nauki, który faktycznie przyda się wam w pracy i opiece nad dziećmi. Nasza kadra zna pracę nad dziećmi i z dziećmi od podszewki.

Bo nauka z nami jest przyjemna i wygodna

Wykorzystujemy Internet do prowadzenia szkoleń, a więc możesz w nich uczestniczyć kiedy jest to dla Ciebie wygodne. Możesz wracać do materiałów z wykładów, zastanowić się nad nimi, powtórzyć je. Uczycie się efektywnie i we własnym rytmie.

Nasze atuty:

Pobierz raport Polska niania:

raport o grupie zawodowej opiekunek
i opiekunów dziecięcych

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiązuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadam w ciągu 24 godzin